Застосування

Твердий плитний негорючий утеплювач Бетоль® придатний для влаштування ізоляційного шару пласких поверхонь будівель будь-якого призначення, в  в усіх можливих випадках необхідності їх термозвукоізоляції (утеплення), як ззовні, так і всередині приміщень.

Застосування ізоляції Бетоль® забезпечує виключний рівень теплового комфорту та ідеальний мікроклімат в житловому приміщенні протягом усього часу існування будівлі.

-    без необхідності витрат на кондиціонування та вентиляцію,
-    без ризиків, пов’язаних з оточенням життєвого простору пожежонебезпечною та шкідливою органікою,
-    без експлуатаційних проблем, що супроводжують поєднання у цілісній будівельній конструкції несумісних за походженням та життєвим циклом матеріалів
-    без ускладнень, викликаних поступовим нищенням ізоляційного шару у неремонтпригодній конструкції.

Матеріал Бетоль® може бути використано для тепло-, звуко- та протипожежної ізоляції огороджень в системах навісних вентильованих фасадів, утеплення стін “під сайдинг”, підлог та перекриттів “під стяжку”, у збірних стінових сендвіч-панелях тощо.

Вибір матеріалу Бетоль® є єдиним раціональним вирішенням у разі необхідності утеплення очевидно неремонтопридатної конструкції, на зразок тришарової “колодязної” кладки або конструкцій з цегляним та кам’яним личкуванням. Жоден інший матеріал з ряду пропонованих на ринку в якості ефективної ізоляції не забезпечить виконання своєї функції протягом усього часу існування такої конструкції.  Без огляду на реальні чи декларовані строк вжитку, час фізичного існування таких матеріалів, тим більше повноцінного виконання ізолюючої функції, неспівмірний з проектним строком служби конструкції. Вказане означає поступове і неухильне зниження рівня теплового захисту будівлі без будь-якої можливості його відновлення шляхом капітального ремонту без руйнування конструкцій в цілому.