ВИКОНАННЯ РОБІТ

Влаштування ізоляційного шару з матеріалу Бетоль® за складом і технологією робіт є ідентичним до використання будь-якої іншої плитної ізоляції, на зразок плит з пінополістиролу або мінвати. Спрощуючи при цьому працю виконавців за рахунок легкості обробки до будь-якого розміру і форми, а також природної сумісності ізоляційного матеріалу Бетоль® з традиційними стіновими матеріалами.

Робота з матеріалом у мокрих фасадних системах полягає у послідовному виконанні традиційних для таких систем технологічних операцій, зокрема очистки поверхні, грунтування, приклеювання плит ізоляції, механічного кріплення (дюбелювання), армування та декоративного опорядження.

Поверхня армованого склосіткою шару утеплювача Бетоль® може бути декорована будь-якими сучасними оздоблювальними матеріалами і засобами, у тому числі фактурними фарбами, фактурними або вирівнюючими штукатурками з подальшим декоруванням (фактуруванням та фарбуванням), керамічною або клінкерною облицювальною плиткою. Можливе просте фарбування перетертої поверхні армуючого шару фасаду. 

Допускається експлуатація необробленої поверхні утеплювача за умови забезпечення належного водовідведення з невертикальних поверхонь будівлі та/або нанесення гідрофобізуючої плівки.

Утеплення фасаду ізоляцією Бетоль® є сумісним з усіма сучасними технологіями "віднесених" фасадних систем, зокрема вентильованого фасаду, навісних екрануючих систем та оздоблення кладкою з личкувальної цегли.