Франшиза

Назва

виробництво негорючої неорганічної будівельної ізоляції Бетоль®

Короткий опис

виробничий бізнес у сфері енергозбереження і енергомодернізації, товарною продукцією якого є негорючий плитний утеплювач для огороджувальних конструкцій будівель і споруд продуктивністю, розрахованою на задоволення потреб невеликого регіону (області)

Сфера бізнесу

виробництво і реалізація матеріалів для термічної ізоляції будівельних конструкцій

Товар

продукція власного виробництва у вигляді дрібноштучних виробів прямокутної форми різних типорозмірів з високопористого монолітного матеріалу на основі портландцементу 

Основа розробки

інноваційні запатентовані технічні рішення

Формат франшизи

організація окремого виробництва ліцензованої продукції у Замовника у вигляді міні-заводу повного циклу

Країна походження

Україна

Регіони розповсюдження

усі країни європейського континенту і колишнього СНД

Валюта

євро

Вступний внесок

відсутній

Роялті

відсутні

Діапазон інвестицій

32 000 - 94 000

Окупність

10-12 місяців

Інші умови 

обов'язкове використання зареєстрованого знаку для товарів і послуг Бетоль®

РЕЗЮМЕ

Проект Бетоль притримується стратегії розвитку, спрямованої на безперешкодне розповсюдження технології виготовлення негорючої неорганічної будівельної ізоляції Бетоль® серед усіх бажаючих інвестувати в організацію відповідного виробництва.

Будучи переконаними в тому, що :

 • утеплювач Бетоль® є іновацією, здатною створити окрему ринкову нішу, і посісти в ній монопольне конкурентне становище на будь-якому з національних ринків будівельної ізоляції

 • найбільш доцільним і економічно виправданим форматом виробництва такого продукту є невелике локальне підприємство (міні-завод), що орієнтується на потреби регіону

 • експансія продукту на нові ринки можлива у формі реалізації проекту із створення мережі незалежних уніфікованих міні-виробництв, об'єднаних єдиним брендом,

ми створили інвестиційний бізнес-продукт у вигляді франшизи, орієнтованої на малий бізнес, і призначеної для розповсюдження технології Бетоль® на нових ринках.

ОПИС

Франчайзинговий проект передбачає організацію у Замовника виробництва будівельного утеплювача на умовах "під ключ".

Проект організації виробництва реалізується в двох форматах - "міні-заводу" та "мікро-заводу", які відрізняються продукційною потужністю та обсягом необхідних інвестицій. Кожен з форматів включає в себе необхідний набір елементів технологічної лінії повної заводської готовності. Виробництво розміщується в приміщенні промислового призначення достатньої площі з електро- та водопостачанням без необхідності обігріву.

Товарною продукцією мікро- та міні-заводів Бетоль® є негорючий будівельний утеплювач неорганічного походження - штучні вироби в постаті плит із легкого пористого матеріалу на основі цементу, призначені для термоізоляції пласких поверхонь будівель.

З метою створення бізнес-продукту у формі франшизи, орієнтованої на малий бізнес, було використано ряд захищених патентами, і належних власникам франшизи технічних рішень. Матеріал Бетоль®, винайдений у 2008 році, був першим у світі штучним каменем мінімальної для матеріалу подібного походження щільності, що сприяє його використанню в якості ефективної будівельної ізоляції, і дотепер залишається єдиним в своєму роді. У першу чергу - у відношенні можливості організації компактного міні-виробництва негорючого будівельного утеплювача у безпосередній близькості до споживача.

Одночасно з цим, утеплювач Бетоль® - це єдиний будівельний матеріал такого призначення, який володіє усіма необхідними для застосування у сучасному масовому будівництві якостями, і одночасно позбавлений усіх розповсюджених серед матеріалів подібного призначення недоліків.

Конкурентні переваги франшизи :

 • безумовна актуальність ринку
 • довготривалі перспективи споживчого попиту на продукцію
 • незалежність попиту на продукцію від політичних та соціально-економічних умов
 • наявність правових інструментів захисту регіональної монополії бізнесу від несанкціонованих зазіхань
 • незалежність від франчайзера
 • відмінні фінансові показники

Конкурентні переваги продукції :

 • найнижча ціна у сегменті негорючої будівельної ізоляції
 • наявність окремої переконливої переваги перед будь-яким з конкурентних продуктів
 • найбільш вигідна комбінація корисних споживчих якостей
 • можливість пропозиції ефективних технічних рішень для проблем, які альтернативними засобами не вирішуються

ТЕХНОЛОГІЯ

Технологія Бетоль® як набір технічних та технологічних рішень пройшла восьмирічну апробацію в реальному виробництві, і була застосована з метою розроблення типового технічного проекту міні-виробництва негорючого утеплювача для регіональних потреб нового будівництва та енегомодернізації існуючих будівель.

Технологія Бетоль® як предмет комерційного розповсюдження уявляє собою пакет відомостей для промислового використання у формі зареєстрованого права інтелектуальної власності, який підлягає офіційному переданню (транферу) на компенсаційній основі.

Технологія Бетоль® як засіб для використання на практиці уявляє собою комплект документів у складі 1) типового технічного проекту організації виробництва; 2) настанов та рекомендацій щодо сировинного складу продукції, режимів та рецептур.

Конкурентні переваги технології :

 • мінімальний поріг входження на ринок негорючої будівельної ізоляції
 • мінімальна капіталоємність
 • мінімальна енергоємність
 • мінімальний набір сировинних компонентів
 • відсутність необхідності у висококваліфікованій робочій силі

ЛІЦЕНЗІЯ

Патентна ліцензія на право використання технології Бетоль® надається на один або декілька регіонів, якими можуть бути окремі країни, або окремі регіони країн. У випадку України такими регіонами є області України, а також (окремо) міста Київ, Дніпро, Одеса, Львів і Харків.

Ліцензія надається у формі ліцензійного договору, умовами якого, серед іншого, є надання Ліцензіатові безстрокових ексклюзивних (виключних) прав на промислове використання на договірній території відповідних об'єктів права інтелектуальної власності, а також передання необхідних для виробництва продукції за ліцензією технологічних знань.

ФІНАНСОВІ УМОВИ

завод "Бетоль Мікро"

загальна вартість інвестиції, євро                                                                              32 000

завод "Бетоль Міні"

загальна вартість інвестиції, євро                                                                              94 000

Можливе розтермінування оплати частини загальної вартості проекту "Бетоль Міні" ( до 40 %) строком на 12 місяців під 20 % річних, і на 24 місяця під 30 % річних (тільки для резидентів України)

додаткова інформація

+380500429070

www.betol.info

Регіони

Обладнання

Організація виготовлення негорючої неорганічної будівельної ізоляції за технологією Бетоль® можлива з використанням стандартного обладнання технологічних ліній для виробництва виробів з цементних ніздрюватих бетонів (газобетону та пінобетону) за різальною технологією з незначною модернізацією/доопрацюванням, або шляхом придбання окремого комплекту обладнання, розробленого з врахуванням особливостей технології Бетоль.

У разі необхідності доукомплектації та/або модернізації виробничої бази Замовника (ліцензіата) необхідним для організації виробництва ізоляції Бетоль® обладнанням поставка відповідних засобів здійснюється на підставі окремого договору за умови придбання патентної ліцензії на право використання технології Бетоль®.

Замовникам, які не посідають власних продукційних засобів або спеціального досвіду, Проект Бетоль® пропонує послуги з організації виробництва утеплювача Бетоль® на існуючих або орендованих виробничих площах на умовах "під ключ". Виконання відповідного проекту передбачає, зокрема, розроблення оптимальних комерційної і технологічної схем, комплектацію, поставку, монтаж і запуск обладнання, забезпечення Замовника необхідними настановами і навчання персоналу.

Проект виробництва виконується у формі створення для Замовника типового модуля (мікро-заводу або міні-заводу) з наступними параметрами :

 • денна продуктивність, МІКРО/МІНІ, м.куб :                                                             6 / 20
 • основні елементи : комплект збірно-розбірних форм на піддонах-візках, проточний водонагрівач, дозатор для води, стаціонарний змішувач-активатор, активатор для пороутворювача, шнековий або скіповий транспортер-підйомник, трипортальний різальний пристрій, рельсова система транспортування форм з передавальними візками
 • необхідна площа (обладнання + склад), МІКРО/МІНІ, м.кв :             150 (100+50) / 650 (350 + 300)
 • встановлена потужність, кВт :                                                                                      24,7
 • напруга, В:                                                                                                                          380
 • водоспоживання, МІКРО/МІНІ, м.куб/год:                                                            0,24 / 0,84
 • обслуговуючий персонал, МІКРО/МІНІ, чол:                                                             3 / 6
 • орієнтовний строк окупності, МІКРО/МІНІ, міс :                                                     10 / 12

додаткова інформація

+380500429070

www.betol.info