Приватним особам

Швидше за все, Ви вже усвідомили незворотність витрат на утеплення – це мудро і передбачливо.

Вітаємо Вас в колі наших потенційних клієнтів, та пропонуємо, користуючись нагодою, декілька порад.

  • Утеплюючи помешкання, Ви робите це для себе. Це Ваша інвестиція в особистий комфорт, особисту безпеку, та довгострокову фінансову стабільність. І це якраз той випадок, коли копійчаною економією Ви досягнете ефекту перестрибування провалля у два стрибки – витратите кошти, але не досягнете мети.

  • Ви вже неодноразово пересвідчувались, що дешеве добрим не буває. Обираючи утеплювач, пригадайте собі, чим саме натуральне краще від синтетичного. В стосунку до конструкцій будинку це правило діє так само, як в стосунку до людського тіла.

  • Ринок будівельної ізоляції сильно містифікований. Пропоновані споживачеві аж два варіанти вибору (пінопласт і вата) звикли вважатись альтернативою один одному. За таких обставин дискутувати щодо їх недоліків начебто й немає сенсу – дякувати Богу, що існує таке щось, і ним можна утеплити будинок. Однак не все так просто. По-перше, альтернатива таки існує. По друге, непоправність помилки у виборі будівельного рішення мотивує до ґрунтовнішого вивчення питання. І тут споживачеві доведеться дізнатись, що ефективна дія товару, задля якої він купується, буває несподівано короткочасною. Інакше кажучи, сумарна економія від моменту інвестиції в утеплення до моменту, коли утеплювач розсиплеться в труху, може не дотягнути до вартості інвестиції.

  • Правдива інформація щодо реальних строків корисної служби ват і пінополімерів, з врахуванням їх матеріальної основи, способу формоутворення і реакції на вплив реальних експлуатаційних факторів, в публічному просторі практично відсутня. За таких обставин залишається керуватись здоровим глуздом, який підказує, що ізоляція з пористого цементного каменю вважатись повноцінним будівельним матеріалом має значно більше підстав. І не лише з огляду на бездоганно мінеральне походження, а передусім завдяки здатності зберігати структуру непорушною як завгодно довго. Як наслідок – виконувати свою корисну функцію протягом усього часу існування будівлі.