Приватним власникам

Швидше за все, Ви вже усвідомили незворотність витрат на утеплення – це мудро і передбачливо.

Вітаємо Вас в колі наших потенційних клієнтів, та пропонуємо, користуючись нагодою, декілька порад.

  • утеплюючи помешкання, Ви робите це для себе. Це Ваша інвестиція в особистий комфорт, особисту безпеку, та довгострокову фінансову стабільність. І це якраз той випадок, коли копійчаною економією Ви досягнете ефекту перестрибування провалля у два стрибки – витратите кошти, але не досягнете мети.

  • Ви вже неодноразово пересвідчувались, що дешеве добрим не буває. Обираючи утеплювач, пригадайте собі, чим саме натуральне краще від синтетичного. В стосунку до конструкцій будинку це правило діє так само, як в стосунку до людського тіла.

  • ринок будівельної ізоляції сильно містифікований. Пропоновані споживачеві аж два варіанти вибору (спінений полімер і технічна вата) звикли вважатись альтернативою один одному. За таких обставин дискутувати щодо їх недоліків начебто й немає сенсу – дякувати Богу, що існує таке щось, і ним можна утеплити будинок. Однак не все так запущено. По-перше, альтернатива таки існує. По друге, непоправність помилки у виборі будівельного рішення мотивує до ґрунтовнішого вивчення питання. І тут споживачеві доведеться дізнатись, що ефективна дія товару, задля якої він купується, буває несподівано короткочасною. Інакше кажучи, сумарна економія від моменту здійснення інвестиції в утеплення до моменту, коли утеплювач розсиплеться в труху, може не дотягнути до розміру інвестиції.

  • правдива інформація щодо реальних строків корисної служби утеплювачів на зразок технічної вати чи пінополістиролу, з врахуванням їх матеріальної основи, способу формоутворення і реакції на вплив реальних експлуатаційних факторів, в публічному просторі практично відсутня. Як і правдиві дані відносно їх технічних показників, числове значення більшості з яких нічого споживачеві не говорить, а деяких - і не значить. За таких обставин залишається керуватись здоровим глуздом, який підказує, що утеплювач з пористого цементного каменю вважатись повноцінним будівельним матеріалом має значно більше підстав, ніж утеплювач з пінопласту. Запевняємо Вас, що так воно і є. 

Успіхів!