Комплексний засіб

Негорючий неорганічний будівельний утеплювач Бетоль® застосовується в якості ізолюючого елементу огороджувальних конструкцій будівель як комплексний засіб вирішення одночасно двох проблем сучасного будівництва – надмірних тепловтрат, та надмірного зволоження.

В усіх випадках необхідності додаткового утеплення будівельних конструкцій вибір ізоляції Бетоль® забезпечує споживачеві додаткову користь - захист утепленої нею конструкції від руйнівної дії вологи - шляхом як запобігання надмірному зволоженню, так і протидії його наслідкам.

В усіх випадках необхідності захисту стін від сирости, промерзання, чи їх наслідків, вибір вологорегулюючої ізоляції Бетоль® забезпечує споживачеві додаткову користь – захист приміщення від тепловтрат.

Завдяки мінімальній для твердого будівельного матеріалу мінерального походження щільності, цементні ізоляційні плити Бетоль® ефективно ізолюють стіни від переохолодження та перегріву, забезпечуючи бездоганний рівень комфорту всередині приміщень при повному дотриманні чинних будівельних, санітарних та безпекових норм.

Завдяки рідкісній для будівельного матеріалу властивості поглинання (сорбції) надлишкової вологи, її утримання (акумуляції) протягом періоду дії факторів зволоження, та подальшого природного осушення - без будь-якої шкоди для власного стану, матеріал Бетоль® здатен вберегти ізольовану ним конструкцію від руйнівної дії вологи, та її бридких і небезпечних супутніх проявів – цвілі і грибків.