Про бетоль

Будівельна ізоляція Бетоль® застосовується в якості ізолюючого елементу огороджувальних конструкцій будівель як комплексний засіб вирішення одночасно двох проблем сучасного будівництва – надмірних тепловтрат, та надмірного зволоження.

В усіх випадках необхідності додаткового утеплення вибір утеплювача Бетоль® забезпечує споживачеві додаткову користь - захист утепленої ним конструкції від руйнівної дії вологи, шляхом як запобігання надмірному зволоженню, так і усунення його наслідків.

В усіх випадках необхідності захисту стін від сирости, промерзання, чи плісняви вибір вологоакумулюючої ізоляції Бетоль® забезпечує споживачеві додаткову користь – захист приміщення від тепловтрат.

Завдяки низькій об’ємній густині, ізоляційні плити Бетоль® - повноцінний будівельний матеріал мінерального походження та міцної структури, надійно ізолюють стіни від переохолодження та перегріву. Утеплення Бетоль® забезпечує бездоганний рівень комфорту всередині приміщень при повному дотриманні чинних будівельних, санітарних та безпекових норм.

Завдяки рідкісній для будівельного матеріалу властивості поглинання (сорбції), утримання (акумуляції) надлишкової вологи, та подальшого природного осушення - без будь-якої шкоди для власного стану, матеріал Бетоль® здатен вберегти ізольовану ним конструкцію від руйнівної дії надмірного зволоження, а також його бридких і небезпечних супутніх проявів – плісняв, цвілі та грибків.