Ліцензії

Проект Бетоль притримується стратегії розвитку, спрямованої на безперешкодне розповсюдження технології виготовлення негорючої неорганічної будівельної ізоляції Бетоль® серед усіх бажаючих інвестувати в організацію відповідного виробництва.

З цією метою потенційним партнерам у регіонах, у першу чергу виробникам будівельних матеріалів з ніздрюватого бетону неавтоклавного тверднення (газобетону та пінобетону) за різальною технологією, пропонується придбання технології Бетоль і права на її промислове використання шляхом отримання патентної ліцензії.

Технологія Бетоль® як набір технічних та технологічних рішень пройшла восьмирічну апробацію в реальному виробництві, і була застосована з метою розроблення технічного проекту типового міні-виробництва для регіональних потреб.

Технологія Бетоль® як засіб комерційного розповсюдження та/або використання на практиці уявляє собою комплект документів у складі: 1) типового технічного проекту організації виробництва; 2) настанов та рекомендацій щодо сировинного складу компонентів, режимів та рецептур.

Конкурентні переваги виробничого проекту з використанням технології Бетоль®:

 • низький поріг входження на ринок негорючої будівельної ізоляції
 • безумовна актуальність і тривалі перспективи споживчого попиту на продукцію
 • незалежність попиту на продукцію від політичних та соціально-економічних умов
 • альтернативний у відношенні до існуючих продукт з унікальним набором споживчих якостей та можливістю створення окремої ринкової ніші

Патентна ліцензія на право використання технології Бетоль® надається на один або декілька регіонів України, якими є області України, а також (окремо) міста Київ, Дніпро, Одеса, Львів і Харків.

Ліцензія надається у формі ліцензійного договору, умовами якого, серед іншого, є передання ліцензіатові необхідних для організації виробництва продукції за ліцензією технологічних ноу-хау (калькуляцій, карт, режимів і рецептур), а також, за необхідності, навчання персоналу.

ВИКЛЮЧНА ЛІЦЕНЗІЯ НА РЕГІОН

початковий (паушальний) ліцензійний платіж, євро

періодичні (щоквартальні) відрахування з обсягу реалізованої продукції (роялті)

періодичні (щорічні) платежі за використання знаку для товарів і послуг Бетоль®

 

ставка, євро/м.куб

строк виплат, років

ставка, євро/рік

строк виплат, років

24000

3

5

800

10

36000

2

4

800

10

44000

1

3

800

10

52000

-

-

800

10

НЕВИКЛЮЧНА ЛІЦЕНЗІЯ

початковий (паушальний) ліцензійний платіж, євро

періодичні (щоквартальні) відрахування з обсягу реалізованої продукції (роялті)

періодичні (щорічні) платежі за використання знаку для товарів і послуг Бетоль®

 

ставка, євро/м.куб

строк виплат, років

ставка, євро/рік

строк виплат, років

12000

3

5

1500

5

18000

2

5

1500

5

Обладнання

Організація виготовлення негорючої неорганічної будівельної ізоляції за технологією Бетоль® можлива з використанням стандартного обладнання технологічних ліній для виробництва виробів з цементних ніздрюватих бетонів (газобетону та пінобетону) за різальною технологією з незначною модернізацією/доопрацюванням, або шляхом придбання окремого комплекту обладнання, розробленого з врахуванням особливостей технології Бетоль.

У разі необхідності доукомплектації та/або модернізації виробничої бази Замовника (ліцензіата) необхідним для організації виробництва ізоляції Бетоль® обладнанням поставка відповідних засобів здійснюється на підставі окремого договору за умови придбання патентної ліцензії на використання технології Бетоль®.

Замовникам, які не посідають власних продукційних засобів або спеціального досвіду, Проект Бетоль® пропонує організацію виробництва утеплювача Бетоль® на існуючих виробничих площах Замовника на умовах "під ключ". Виконання відповідного проекту передбачає, зокрема, розроблення оптимальних комерційної і технологічної схем, комплектацію, поставку, монтаж і запуск обладнання, забезпечення Замовника необхідними настановами і навчання персоналу.

Проект виробництва виконується у вигляді створення типового модуля (міні-заводу) з наступними параметрами :

 • продуктивність, м3/зміна – 20 (1 зміна) / 40 (2 зміни)
 • основні елементи : комплект збірно-розбірних форм на піддонах-візках, проточний водонагрівач, дозатор для води, стаціонарний змішувач-активатор, активатор для пороутворювача, шнековий або скіповий транспортер-підйомник, трипортальний різальний пристрій, рельсова система транспортування форм з передавальними візками
 • необхідна площа (обладнання + склад), м2 – 650 (350 + 300)
 • встановлена потужність, кВт – 24,7
 • напруга, В – 380
 • водоспоживання, м3/год – 0,84
 • обслуговуючий персонал, чол – 5-6
 • орієнтовна вартість, грн – 1 300 000
 • орієнтовний строк окупності, міс – 12

У випадку наявності у потенційного Ліцензіата власного досвіду та/або бажання придбати необхідні виробничі засоби самостійно рекомендується обладнання таких виробників, як Бетонотехніка ( http://www.betonotehnika.com.ua ), МЕТЕМ (http://metembeton.ru), Алтайстроймаш ( http://www.asm.ru ), ГРИВАС ( http://www.grivas.ua ).

додаткова інформація за тел. +380507314444