Ціна/доставка

Ціна на продукцію на період з 01.04.21 по 30.05.21 на умовах EXW м. Стрий Львівської області (самовивіз)
утеплювач ПТН D150 Бетоль®

плити 600x400x100÷200 мм,

витримка 14 діб, грн/м.куб

за домовленістю

утеплювач ПТН D150 Бетоль®

плити 600x400x100÷200 мм,

витримка 180 діб, грн/м.куб

-
піддон

заставна вартість, грн/шт
70
  • оплата за продукцію здійснюється на підставі отриманого покупцем рахунку шляхом повної попередньої оплати замовлення
  • оплата замовлення шляхом часткової попередньої оплати можлива за умови оформлення письмового договору
  • знижки надаються виключно за умови повної попередньої оплати замовлення та/або відтермінування поставки, і обговорюються індивідуально

Поставка продукції здійснюється шляхом її самовивезення Покупцем, або, за домовленістю, шляхом її доставки транспортом Виробника протягом десяти робочих днів з моменту повної попередньої оплати замовлення

Доставка продукції на склад/будмайданчик Покупця можлива за умови її замовлення у обсязі автотранспортної партії, та погодження з Покупцем крайнього строку очікування поставки.

Доставка продукції в обсязі автотранспортної партії у межах Львівської області України здійснюється безкоштовно. Вартість доставки у межах західного регіону України (Волинська, Рівненська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська області) обумовлюється індивідуально в залежності від обсягу придбання, маршруту, умов розвантаження і прийнятного для Покупця терміну очікування поставки. Доставка продукції поза межі західного регіону України здійснюється виключно великоваговим автотранспортом (ТІР) в обсягах завантаження від 52 метрів кубічних.

Продукція поставляється на піддонах (палетах) розміром 1,0х1.2м, розсортована за маркою та категорією якості, плити вкладаються на ребро впритул одна до одної не більше ніж в чотири ряди по висоті, перекладені прокладками з гофрокартону або спіненого поліетилену товщиною 1,5 - 2 мм та шириною 150 мм, з фіксацією кутів штабеля кутниками з пресованого картону та обмоткою штабеля стретч-плівкою.